אודות מכון קשרים

מכון קשרים מוביל בתחום הייעוץ והטיפול הזוגי והאישי.

המכון הוקם ומנוהל על ידי ד"ר רונית שרון, מומחית לזוגיות בתכנית הבוקר של ערוץ 13 ומפתחת "שיטה אינטגרטיבית ממוקדת". שיטה זאת מוכחת כמתאימה במיוחד לזוגות במשבר ומותאמת גם ליחידים המחפשים פתרונות לאושר. על פי השיטה,תכנית המפגשים מוגדרת מראש ל 16 עד 24 מפגשים, המעצימים את הזוגיות והאושר בחייכם.

ד"ר שרון חולקת את הידע הרב שלה גם כמרצה באוניברסיטה העברית בירושלים והיא מוזמנת לעתים קרובות להופיע בתכניות טלוויזיה ורדיו, כמומחית מוערכת ומובילה בתחומה.

המכון מעמיד לרשותכם צוות קשוב, מקצועי ומנוסה של פסיכותרפיסטים ויועצים, שיסייעו לכם באמצעות השיטה המוכחת של ד"ר שרון. 

למכון קשרים שלשה סניפים לשירותכם: בתל אביב, בירושלים וברחובות. בימים אלו, אם תרצו ניתן להפגש גם ב zoom.

חזון

החזון של המכון הוא להחזיר לכם את השמחה בחיים האישיים, הזוגיים והמשפחתיים. 

צוות המכון ייעץ וידריך אתכם בפתרון אתגרים וקשיים יום יומיים ויסייע לפתור מצבי משבר ומצוקה. זאת, תוך שימוש בשיטות טיפול המותאמות אישית, המסייעות ברכישת כלים מעשיים לחיים ולהתמודדות עם האתגרים, הכעסים והמשברים השונים. 

כמו כן הטיפול במכון יקנה לכם כלים אופרטיביים להתמודדות  שקולה ואפקטיבית במצבי כעס, לחץ ומשבר, וכן כלים לחיזוק הקשרים בין בני הזוג, הילדים ואחרים. כל זאת בכדי לאפשר לפרט ולמשפחה כולה למקסם יכולות וליהנות מחיים טובים ומספקים. 

שיטת הטיפול

התפיסה הטיפולית במכון קשרים מבוססת על שיטת טיפול פסיכולוגי אינטגרטיבית קצרת מועד. השיטה פותחה על ידי מנהלת המכון, ד"ר רונית שרון. מסגרת הזמן של שיטת טיפול זו הינה 16 עד 24 מפגשים. התאמת השיטה נעשית לאחר הפגישה הראשונה והיא מותאמת למצבם ההתפתחותי והרגשי של הפונים למכון.

השיטה הטיפולית המוצעת משלבת בין אסכולות ומודלים שונים, ביניהם: גישות דינאמיות ממוקדות בזמן, גישות התנהגותיות וגישות מערכתיות. כמו כן השיטה משלבת טכניקות לשליטה עצמית, לוויסות כעסים ולהתנהגויות מקדמות, להבדיל ממעכבות.

הכשרת מטפלים

בנוסף להיותו מכון טיפולי, מכון קשרים מקדם התמחויות בתחום הפסיכותרפיה והטיפול המשפחתי והזוגי ומציע הדרכה והכשרה לסטודנטים ואנשי מקצוע אשר מעוניינים להתמחות בטיפול פרטני, טיפול זוגי ומשפחתי, עד לקבלת ההסמכה מטעם האגודה הישראלית לטיפול משפחתי וזוגי.

ההכשרה במכון כוללת בין היתר הדרכה אישית להסמכה, הדרכה ומפגשים קבוצתיים, הרצאות והשתלמויות. 

צרו קשר עם ד"ר רונית שרון   

  050-6866442         ronit@kshareem.co.il  

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon