מכון קשרים

אודות מכון קשרים

מכון קשרים הינו מהמובילים בתחום הייעוץ והטיפול הפסיכולוגי האישי, הזוגי והמשפחתי.

המכון מעמיד לרשותכם צוות מקצועי, מנוסה וקשוב של פסיכותרפיסטים ומטפלים, בכל אזור תל-אביב, המרכז וירושלים. המכון כולל גם הדרכה והכשרת מטפלים, לקראת הסמכה של האגודה הישראלית לטיפול משפחתי וזוגי.

המכון הוקם ומנוהל על ידי ד"ר רונית שרון, מומחית מוכרת בתחום הטיפול והפסיכותרפיה. רונית חולקת את הידע הרב שלה גם כמרצה וותיקה באוניברסיטה העברית והיא מוזמנת לעתים קרובות להופיע בתכניות טלוויזיה ורדיו, כמומחית מוערכת ומובילה בתחומה. 

חזון

החזון של המכון הוא להחזיר לכם את השמחה בחיים האישיים, הזוגיים והמשפחתיים. צוות המכון ייעץ וידריך אתכם בפתרון אתגרים וקשיים יום יומיים ויסייע לפתור מצבי משבר ומצוקה. זאת, תוך שימוש בשיטות טיפול המותאמות אישית, המסייעות ברכישת כלים מעשיים לחיים ולהתמודדות עם האתגרים, הכעסים והמשברים השונים. כמו כן הטיפול במכון יקנה לכם כלים אופרטיביים להתמודדות  שקולה ואפקטיבית במצבי כעס, לחץ ומשבר, וכן כלים לחיזוק הקשרים בין בני הזוג, הילדים ואחרים. כל זאת בכדי לאפשר לפרט ולמשפחה כולה למקסם יכולות וליהנות מחיים טובים ומספקים. 

שיטת הטיפול

 

 

התפיסה הטיפולית במכון קשרים מבוססת על שיטת טיפול פסיכולוגי אינטגרטיבי הממוקד בזמן. השיטה פותחה על ידי מנהלת המכון, ד"ר רונית שרון. מסגרת הזמן של שיטת טיפול זו הינה 16 עד 24 מפגשים. התאמת השיטה נעשית לאחר הפגישה הראשונה והיא מותאמת למצבם ההתפתחותי והרגשי של הפונים למכון.

השיטה הטיפולית המוצעת משלבת בין אסכולות ומודלים שונים, ביניהם: גישות דינאמיות ממוקדות בזמן, גישות התנהגותיות וגישות מערכתיות. כמו כן השיטה משלבת טכניקות לשליטה עצמית, לוויסות כעסים ולהתנהגויות מקדמות, להבדיל ממעכבות.

הכשרת מטפלים

בנוסף להיותו מכון טיפולי, מכון קשרים מקדם התמחויות בתחום הפסיכותרפיה והטיפול המשפחתי והזוגי ומציע הדרכה והכשרה לסטודנטים ואנשי מקצוע אשר מעוניינים להתמחות בטיפול פרטני, טיפול זוגי ומשפחתי, עד לקבלת ההסמכה מטעם האגודה הישראלית לטיפול משפחתי וזוגי.

ההכשרה במכון כוללת בין היתר הדרכה אישית להסמכה, הדרכה ומפגשים קבוצתיים, הרצאות והשתלמויות. 

צור קשר   

  050-6866442         ronit@kshareem.co.il  

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon